4 Hottest Sex Acts

Large thumb 77a0acf74959cce9

Four of the hottest sex acts you should try - ארבע מעשי סקס שאתם פשוט חייבים לנסות


זה מאוד קל למצוא את עצמך משתעמם מסקס. מהר מאוד הכול מתערבב והופך להיות אפור וזהה, עם אותן התנוחות והפעלות שאנו רגילים לעשות - סקס הופך להרגל וזה הופך אותו למשעמם במהרה.

זאת הסיבה מדוע לתבל את העניינים הנו רעיון מעולה. אבל איך? ובכן, החלטנו בבלוג של נוגה שירות סקס ליווי לעזור לך ולכן וליקטנו עבורך 4 תרגילים ומעשיי סקס שאותם אנו ממליצים לנסות במיוחד לגיוון ותיבול של חיי המין.

אלה הם חלק מהדברים שאתה יכול לנסות בחדר השינה בלי לצאת יותר מדי מחוץ לאזור הנוחות שלך. הם יוסיפו רק מספיק לסקס כדי להפוך אותו שוב למרגש ואתה תמצא את עצמך חוזר למעשי מין קינקים וסטים אלה שוב ושוב בעתיד!

1. כיסויי עיניים

כיסויי עיניים הם דרך מהנה ומצוינת בכדי לתבל את העניינים מבלי לגלוש עמוק מידי לתוך העולם של סאדו ו-BDSM. אם אתם אוהבים סקס ונילה אבל מוצאים את עצמכם טיפה משעמעומים, כיסוי עיניים יכול לעזור בהחלט.

זה אומר שאתה לא תוכל לראות ותצטרך להסתמך על החושים האחרים שלך. אתה תמצא כי כל נגיעה היא אינטנסיבית יותר, וזה פנטסטי בשביל ההנאה והגיון.

כל שעליך לעשות הוא ללבוש כיסוי העיניים (לדוגמה צעיף או חתיכת בד רנדומלית) ולהתחיל במשחק מקדים כרגיל. אתה לא תוכל לראות מה בת הזוג שלך עושה, כלומר כל נגיעה תהיה הפתעה. זה יהיה מאוד קינקי ואתה תמצא כי אתה לא יכול להתאפק מלקפוץ עלייה ולהתחיל לזיין אותה ברגע הראשון שכיסוי העיניים יורד.

sexy blindfold gif

מקור התמונה: giphy.com

2. צפייה משותפת בפורנו

כולנו צופים בפורנו. אין טעם להכחיש זאת. זוהי דרך כיפית לאונן וכמו כן סרטי סקס יכול לתת לך שפע של רעיונות חדשים של מעשים שכדאי לנסות בחדר השינה. אתה תמצא כי זה אפילו יותר טוב אם אתה משתף את הצפייה בפורנו עם בת זוגתך.

זה מרגיש שובב אבל אתה תמצא שזה הוא דרך קלה להראות זוגך המין החם פועל אתה רוצה לנסות. אולי אפילו פשוט מחליט שאתה רוצה לשחזר את המעשים הללו כפי שאתה לצפות, שהוא הולך לעשות דברים הרבה יותר מרגשים בשבילך.


3. תנוחות סקס מהירות

לפעמים אתה רוצה לקיים יחסי מין בדרך חדשה ומהנה, וזאת הסיבה שסקס מהיר הוא כל כך כיף. הבעיה היא למצוא את המיקום המושלם.

למה לא לקפוץ למקלחת עם בת הזוג? אתה יכול לערבב את המקלחת הרגילה של הבוקר לפני העבודה עם סקס רטוב ולוהט.

אתה יכול להצמיד אותה לקיר ולזיין אותה מאחורה להנאה מרבית וגמירה מהירה לשניכם.

couple having sex in a bathtub

מקור התמונה: giphy.com

4. סקס בפומבי / ציבורי

מכל הדברים הכי קינקים שאתה יכול לעשות, מין ציבורי בפומבי הוא אחד מהשורה הראשונה בקטגוריה. קיום יחסי מין בפומבי מרגיש כל כך שובב. אתה יכול להיתפס בסופו של דבר ולהיות בהרבה צרות, או שאתה עלול לגלות שאנשים אחרים שנמצאים בסביבה מחליטים לצפות בכם עושים את זה ופשוט ליהנות מההצגה. כל זה הוא החלק מהריגוש.

לא כל כך להוט להתגלות לעולם אך עדיין רוצה להרגיש את האדרנלין זורם? למה לא להזדיין בחצר האחורית של הבית? זה יהיה הרבה כיף ואתה תמצא כי זה מרגיש הרבה יותר בטוח מאשר לצאת החוצה אל גינה ציבורית לדוגמה.

אם אתם מחליטים לקחת את הסיכון עד הסוף ולנסות את זה בפומבי, הקפידו להתלבש לכבוד האירוע - חצאיות הן חובה עבור נשים ומכנסי ריץ'-רץ' הם חובה לגברים.

מעשי המין הלוהטים ביותר

ובכן זאת הייתה הרשימה של ארבע מעשי הסקס הלוהטים ביותר שאפשר לנסות בקלות יתרה.

אם מצאתם שבת זוגתם אינה זורמת ולא מעוניינת לנסות שום מעשה קינקי מהרשימה הנ"ל אז לצערנו אתם בבעיה, במקרה כזה אנו יכולים להמליץ לכם לנסות ללכת לבקר דירה דיסקרטית אינטימית בה תחכה לכם נערת ליווי זורמת שתהיה מוכנה לעשות את כול המעשים השובבים שרק חשבת אפשריים בסרטי סקס או בחלומכם הכי פרועים.

יצאנית צמרת סקסית בבגד ים עומדת במרפסת מחוץ לדירה דיסקרטית