3 Tips To Boost Your Sex Drive

Large thumb c49667dd3432ac85

Three great tips to boost your sex drive - שלושה טיפים מעולים לשיפור החשק והרצון המיני

חלק מהאנשים הם בני מזל, ככל שהם מתבגרים הרצון והחשק שלהם לסקס ומיניות רק גובר - חלקנו השני לא כול כך ברי מזל, אצלנו זה ההפך.

ירידה בחשק המיני שלך הוא משהו שיכול לקרות לכל אחד, וכל עוד היא נורמלית לחלוטין הוא עדיין יכול לגרום לך לשאול את עצמך ואת מה שקרה. לעתים קרובות, אנשים הסובלים תשוקה מינית נמוכה מרגישים שמשהו מאוד לא בסדר איתם וכי אין שום דבר שהם יכולים לעשות.

נערת ליווי סקסית

עם זאת, יש כמה דרכים שבהן אתה יכול לעזור כדי להגביר את החשק המיני שלך. חיברנו שלושה טיפים מצוינים להגביר את החשק המיני שלך:

הערה: הטיפ הכי מוצלח ופשוט הוא מאוד קל לביצוע, כול מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין נערת ליווי פרטית סקסית לחדר בבית המלון היוקרתי באזור תל אביב וכול החשק המיני שלכם יחזור ברגע שהדוגמנית תכנס אליכם לחדר.

הרגישו סקסיים

אחת הבעיות הגדולות הרבה אנשים להתמודד הוא שהם פשוט לא מרגישים סקסיים יותר ... ואיך אתה יכול לשנות את מה שאתה חושב על עצמך?
אולי זה לא יהיה קל, אבל אפשר לעשות את זה. המפתח? תפסיק לעשות יותר מדי.

אנחנו לוקחים על עצם אחריות יותר מדי ויש לי כל כך הרבה דברים לעשות, כי היחסים שלנו ומין בסופו של דבר הולכים נוסף במורד סולם עדיפויות. עם זאת, אנחנו יכולים לשנות את זה.

הגדר לעצמך סדר במהלך השבוע כאשר אתה הולך להשלים משימות שונות. לעתים קרובות יותר מאשר לא תמצא פערים בשבוע שלך שבו אתה יכול לעשות משהו אחר, כגון להכיר את עצמך טוב יותר.

קח את הזמן כדי באמת להכיר את עצמך שוב כדי לגרום לך להרגיש סקסי יותר, אם כי הוא לובש הלבשה תחתונה סקסית חדשה או לעשות אמבטיה ארוכה ומרגיעה. זה באמת יכול לעשות את ההבדל.

תחזיר את הרגש וההתרגשות

כאשר אתם מקיימים יחסי מין, אתם מתחילים להזיע והלב שלך פועם מהר יותר כדי להכיל פעילות זה כיף. הגוף שלך שעוזר לכם ליהנות עצמך, ואחר כך אתה להתמוטט על המיטה מותשת אבל זה היה לגמרי שווה את זה.

אתה יכול לנסות לקחת לטיולים נמרצים יותר סביב השכונה שלך, לא משנה כמה קצר, כדי לקבל את הלב פועם. אפילו השתתפות בכיתת פעילות גופנית סדירה עם אחרים יכולה להיות דרך טובה להעלות את החשק המיני שלך ללא הרף.

אם אתה והשותף שלך הוא חוויתם שפל, לדבר על תרגילים שאתה יכול לעשות יחד. ללכת לטייל או לרכב באופניים שלך בלילה לאורך הטיילת. אתה יכול להצטרף ספר בו למד יחד! זה לא משנה מה אתה עושה, כל עוד יש לך כיף בזמן עושה את זה.


תדאג להשתמש בכול החושים שלך

פעמים רבות מדי אנו מסתמכים על הראייה שלנו לספר לנו איך עלינו להרגיש ולהגיב לדברים, כאשר החושים האחרים שלנו יכול להיות מאוד שימושי. דברים כמו צליל, ריח, טעם ומגע אסור לשכוח, והשימוש בהם בחדר השינה יכול להיות לעזר רב.

על מנת לנצל אלה תחושה לחלוטין, אתה צריך להתחיל על ידי חשיבת הדברים הסקסיים השונים שאתה יכול לעשות עם כל אחד. זה גם יכול לעזור כדי לכסות לך או השותף שלך כדי לעשות דברים יותר מרגשים.

ריח יכול להיות אחד מסובך כדי לקבל זכות. נרות יכולים להיות דרך טובה להשתמש בחוש ריח שלך כדי לעשות דברים יותר מרגשים, אולם בחירה חזק מדי ריח יכול להיות מחוץ לשים. במקום זאת, בחר ריחות עדינים להוסיף את מצב הרוח במקום לנצח אותו.

לקבלת צליל, נסה לבחור כמה מוזיקה רכה כדי לעזור להביא לך את מצב הרוח. גם אם נניח את המוזיקה בזמן שאתה לרקוד בעצמך או בן זוגך יכול לעזור, ואתה תתחיל לחזות מה יקרה עכשיו.

מגע יכול להיעשות עם בתנועות עדינות בכל הגוף, ואת כיסוי העיניים יכולות לעזור, כי הם לא יוכלו לראות לאן אתה הולך לגעת בהם. הציפייה תעזור שניכם לקבל מופעלת ונרגשת.

באשר לטעם, זה הוא אחד החושים הקלים לערב בחדר השינה. קח מזון שם, כגון פירות יער, חתיכות קטנות של שוקולד, להאכיל זה לזה. כיסוי העיניים תהיינה שימושיות במיוחד כאן, כפי שאתה יכול להאכיל אותם פיסה לפני שמכניס שני בפי והעברתו להם את זה ככה. תיזהר עם האוכל שתבחר, אף. להימנע מאכילת מזון דביק מבולגן!